ProPilkki.pl: Jak tam z kadrą w realu - ProPilkki.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Jak tam z kadrą w realu

#1

Użytkownik nie jest zalogowany   jacek(cherr) 

 
  • Polish ProPilkki Team ©
  • Grupa: Kapitan PP
  • postów 490
  • Rejestracja: 29-grudzień 10
  • Skąd:Płock


Users Awards
 

Napisano 10 grudzień 2011 - 08:45

Ostatnie wieści jakie zdobyłem,no może nie tak, rozmawiałem z kolego jak ma to wszystko wyglądać w mistrzostwach świata na rok 2012,wrócę tylko na chwile do tematu cewek,czy jakoś tak,potwierdzam ,że to co pisał kolo ,jest takie coś ,ale są to rzeczy które reklamują i wiadomo ,że niektórzy to kupują bo myślą,że z tym zrobią nie wiadomo co,jest to cuś ,ma dwa otworki jedno jest do żyłki ,jedno do kiwaka,ale jak wspomniałem trzeba coś wymyśleć ,żeby ktoś uwierzył ,że to może coś wnieść w połowy i tak to się sprzedaje,ale wracając do tematu,w tym roku nasza polska kadra wybiera się tym razem na Kazachstan,tak jak z naszego miejsca z centrum Polski to jest dobre 8 tysięcy km,będą lecieli samolatami,a potem tym i tym,żeby sobie połowić,łowisko jest takie mówił kolo ala nasze morskie oko,no nie wiem jak z rybami,on powiedział ,że są tam jazgarze,płotki ,a bonusami są klenie takie po 500 w góre,tylko jest jeden dylemat,tam tafla lodu dochodzi i będzie 1,2 metra i tu jest zagadka,jak 500 gram rybę wprowadzic w otwór,ale myśle ,że nasi mistrzowie ,dadzą radę ,jak w zeszłym roku i przywiozą srebro, albo i złoto,,co nie wierzę,że w naszej w grze nie będzie inaczej,tak po krótce tak to wygląda i oczywiście trzymam kciuki i pozdrowiam
My Signature
Dodaj obrazek
10
  • Back To Top

#2

Użytkownik nie jest zalogowany   jacek(cherr) 

 
  • Polish ProPilkki Team ©
  • Grupa: Kapitan PP
  • postów 490
  • Rejestracja: 29-grudzień 10
  • Skąd:Płock


Users Awards
 

Napisano 12 luty 2012 - 08:14

Witam,no i znów nasza reprezentacja Polski spisała się na medal,tym razem miejsce trzecie,WIELKIE GRATULACJE :yahoo: tu podam link jak to wszystko ładnie wygląda zwłaszcza na ostatnim filmiku http://ifwc-2012.fis...emid=48&lang=ru, to tyle na tą chwilę jak wróci na dobre kolega to opowiem coś więcej ,osobiście Jacek Urbański zajął dobre miejsce 14 :drinks:
My Signature
Dodaj obrazek
5
  • Back To Top

#3

Użytkownik nie jest zalogowany   Nighed 

 
  • F.G.A.
  • Grupa: Użytkownik
  • postów 3941
  • Rejestracja: 18-grudzień 10
  • Skąd:PERNAMBUCO


Users Awards
 

Napisano 12 luty 2012 - 09:18

z tego co posłuchałem, to RITA, wicemistrzyni świata, ta kobieta z filmiku, zjechała to łowisko, pierwsza rybe złapała dopiero II dnia, na takiej wodzie nie powinno się rozgrywać mistrzostw świata
My Signature
Posted Image
0
  • Back To Top

#4

Użytkownik nie jest zalogowany   MatiG 

 
  • Grupa: Użytkownik
  • postów 443
  • Rejestracja: 31-styczeń 11
  • Skąd:Płock


Users Awards
 

Napisano 12 luty 2012 - 10:39

Nic tylko pogratulować.
Z Jackiem spotkam się na rybach to jak coś się dowiem to też napiszę :)

My Signature
Dołączona grafika
0
  • Back To Top

#5

Użytkownik nie jest zalogowany   jacek(cherr) 

 
  • Polish ProPilkki Team ©
  • Grupa: Kapitan PP
  • postów 490
  • Rejestracja: 29-grudzień 10
  • Skąd:Płock


Users Awards
 

Napisano 26 luty 2013 - 09:12

M.Ś 2013 Jak walczyli nasi w tym roku w stanach w realu http://www.pzw.org.p...rstwopodlodowe/ ,nie ma co się oszukiwać ,ale to najsłabszy występ naszej reprezentacji w mistrzostwach ;) ,zawodnicy przedni ,ale zabrakło szczęścia,bo na trudnych wodach wystarczy często jedna i jedyna ryba ,żeby być wysoko,a oto wyniki http://www.wedkarski...ata-2013-wyniki

P.S
26.02.2013-pierwsze starcie naszych graczy w wirtualnych M.Ś - POWODZENIA :good:
My Signature
Dodaj obrazek
12
  • Back To Top

#6

Użytkownik nie jest zalogowany   KamAnt 

 
  • Grupa: Użytkownik
  • postów 401
  • Rejestracja: 20-styczeń 11
  • Skąd:Wnorów


Users Awards
 

Napisano 26 luty 2013 - 10:50

Ja na temat tych mistrzostw wypowiem się tak, dla mnie to żenada. Jak można rozgrywać imprezę tej rangi na sztucznym, bezrybnym łowisku, w którym wszelkie podwodne górki czy inne przeszkody były ustawiane specjalnie pod MŚ? Mam nadzieję, że w przyszłym roku panowie z WIFCX pójdą po rozum do głowy i łowisko będzie godne, by rozgrywać na nim taką imprezę jeśli łowisko już nie zostało wybrane. Nie wziąłem tu pod uwagę kraju i warunków w nich panujących, bo dobrze wiemy, że wszędzie panują różne warunki atmosferyczne (doskonały przykład to Wausau, gdzie lód miał grubość +50cm oraz panowały syberyjskie temperatury) i do nich trzeba się przyzwyczaić ale rybostan chyba jednak powinien być troszkę większy, a wniosków z ub. roku zbytnio nie wyciągnięto, gdzie z rybą też było dość ubogo. Szkoda, że w mistrzostwach globu umiejętności schodzą na drugi plan, a liczy się przede wszystkim szczęście. Namierzaniem i dłubaniem okoników rodem z Telkanlampi wyrównuje się szanse w dzisiejszych czasach...
:mellow:
My Signature
Dołączona grafika
6
  • Back To Top

Udostępnij ten temat:




Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 members, 1 guests, 0 anonymous users